Kėrkojmė Agjent Telefonik nė gjuhėn spanjolle!

Mos kėrko mė shumė, mundėsia jote jemi NE!

Wise Group Center, kompani serioze dhe inovative, me njė eksperiencė tė konsoliduar nė fushėn e telemarketingut,
kėrkon tė bėjė pjesė tė stafit tė saj Agjent Telefonik nė gjuhėn spanjolle, bashkėpunues, entuaziast,
tė vendosur dhe me ambicie pėr tė arritur performancė tė lartė.

Kandidatėt idealė duhet tė plotėsojnė kriteret e mėposhtme:


  • Tė flasin gjuhėn spanjolle nė mėnyrė fluente
  • Tė kenė eksperiencė tė mėparshme nė kėtė sektor
  • Tė jenė korrektė dhe tė motivuar
  • Tė kenė aftėsi tė spikatura komunikimi
  • Tė kenė dėshirė pėr tė punuar dhe pėr t’u rritur profesionalisht


Ēfarė ofrojmė:


  • Kontratė tė rregullt pune Full - Time ( E Hėnė – E premte: 10:00 – 19:00)
  • Ambient pune stimulues dhe bashkėkohor
  • Pagė fikse nga mė konkurueset nė treg + Bonuse tė larta
  • Trajnime tė vazhdueshme tekniko-komerciale, pėr tė pasur performancė dhe produktivitet mė tė lartė nė punė
  • Mundėsi rritjeje nė karrierė


Apliko tani pėr t’u bėrė pjesė e njė ambienti dinamik dhe profesional, nė adresėn tonė tė e-mail-it:

hr@wisegroupcenter.com,

ose na kontakto nė numrin tonė tė telefonit:
+355 69 659 1111
+355 69 208 5626

Adresa: Ish Blloku, rruga “Sami Frashėri”, pėrballė shkollės "11 Janari", Tiranė