kliko
+ publiko njoftimin/oferten!

 1. Standart Tirane, shes pajisje radiologjie Panoramex orthopantomograph 10 dhe grafi dentare kodak 2200.

  Okazion
  Shitet panoramex orthopantomograph 10 dhe grafi dentare kodak 2200.Jane te sapo ardhura nga Gjermania dhe te paperdorura ne shqiperi.cmimi i diskutueshem.

  Cel. : 0692020166
  klikoni foton pėr ta zmadhuar klikoni foton pėr ta zmadhuar Klikoni foton pėr njė pamje mė tė madhe

Emri: IMG-20170216-WA0002.jpg
S: 447
Madhesia: 37.9 KB   Klikoni foton pėr njė pamje mė tė madhe

Emri: IMG-20170216-WA0001.jpg
S: 245
Madhesia: 36.5 KB   Klikoni foton pėr njė pamje mė tė madhe

Emri: IMG-20170216-WA0000.jpg
S: 258
Madhesia: 35.6 KB