kliko
+ publiko njoftimin/oferten!

 1. Standart Tirane, shes pajisje radiologjie Panoramex orthopantomograph 10 dhe grafi dentare kodak 2200.7500 euro.

  Okazion
  Shitet panoramex orthopantomograph 10 dhe grafi dentare kodak 2200 ne gjendje pune.cmimi okazion 7500 euro.

  Cel. : 0692020166
  klikoni foton pėr ta zmadhuar klikoni foton pėr ta zmadhuar Klikoni foton pėr njė pamje mė tė madhe

Emri: IMG-20170216-WA0002.jpg
S: 532
Madhesia: 37.9 KB   Klikoni foton pėr njė pamje mė tė madhe

Emri: IMG-20170216-WA0001.jpg
S: 298
Madhesia: 36.5 KB   Klikoni foton pėr njė pamje mė tė madhe

Emri: IMG-20170216-WA0000.jpg
S: 311
Madhesia: 35.6 KB