kliko
+ publiko njoftimin/oferten!

 1. Standart Tirane, shes pajisje radiologjie Panoramex orthopantomograph 10 dhe grafi dentare kodak 2200 10000 euro

  Okazion
  Shitet panoramex orthopantomograph 10 dhe grafi dentare kodak 2200 me te gjithe aksesoret e nevojshėm.
  Jane te sapo ardhura nga Gjermania dhe te paperdorura ne Shqiperi.10000 euro i diskutueshem.

  Cel. : 0692020166
  klikoni foton pėr ta zmadhuar klikoni foton pėr ta zmadhuar Klikoni foton pėr njė pamje mė tė madhe

Emri: IMG-20170216-WA0002.jpg
S: 368
Madhesia: 37.9 KB   Klikoni foton pėr njė pamje mė tė madhe

Emri: IMG-20170216-WA0001.jpg
S: 203
Madhesia: 36.5 KB   Klikoni foton pėr njė pamje mė tė madhe

Emri: IMG-20170216-WA0000.jpg
S: 215
Madhesia: 35.6 KB