kliko
+ publiko njoftimin/oferten!

 1. Standart Tirane, shes Panoramex orthopantomograph 10 dhe grafi dentare kodak 2200, cmimi okazion 7500 euro.

  Okazion
  Shitet panoramex orthopantomograph 10 dhe grafi dentare kodak 2200 ne gjendje pune.

  cmimi okazion 7500 euro.

  Cel. : 0692020166
  klikoni foton pėr ta zmadhuar klikoni foton pėr ta zmadhuar Klikoni foton pėr njė pamje mė tė madhe

Emri: IMG-20170216-WA0002.jpg
S: 726
Madhesia: 37.9 KB   Klikoni foton pėr njė pamje mė tė madhe

Emri: IMG-20170216-WA0001.jpg
S: 423
Madhesia: 36.5 KB   Klikoni foton pėr njė pamje mė tė madhe

Emri: IMG-20170216-WA0000.jpg
S: 434
Madhesia: 35.6 KB