kliko
+ publiko njoftimin/oferten!

 1. Standart Tirane, shes pajisje mjekesore Scanner Toshiba per repart Radiologjik 80.000 Euro

  Shesim scanner Toshiba per repart Radiologjik me vlere 80 000 euro, cmim i diskutueshem.
  Per me teper informacion dhe per te pare produktin ne vend kontaktoni ne numrin e lene prane ketij njoftimi.

  Cel. : +355692243415
  klikoni foton pėr ta zmadhuar klikoni foton pėr ta zmadhuar Klikoni foton pėr njė pamje mė tė madhe

Emri: 34.jpg
S: 215
Madhesia: 127.1 KB