kliko
+ publiko njoftimin/oferten!

 1. Standart Tirane, shes krevat me rrota 4.000 Leke

  Shes krevat me rrota per femije deri ne moshen 3 vjecare. Krevati eshte ne gjendje shume te mire. Shume pak i perdorur. Bashke me veshjet dhe kelluf per futjen e femijes i paperdorur.Krevati eshte i blere ne gjermani.

  Cel. : 0682014422
  klikoni foton pėr ta zmadhuar klikoni foton pėr ta zmadhuar Klikoni foton pėr njė pamje mė tė madhe

Emri: 16735592_10207517001674182_463510702_o.jpg
S: 314
Madhesia: 34.2 KB   Klikoni foton pėr njė pamje mė tė madhe

Emri: 16776988_10207517001714183_740341893_o.jpg
S: 161
Madhesia: 33.1 KB