devinf.com
kliko
+ publiko njoftimin/oferten!

 1. Standart Fier, shes apartament 2+1 Kati 3, 80 m² 37.000 Euro (Lagja 8 shkurti)

  Zona/Rruga : Lagja 8 shkurti fier

  Shitet shtepia e rregulluar dhe mobiluar

  Cel. : 0694812561.
  klikoni foton pėr ta zmadhuar klikoni foton pėr ta zmadhuar Klikoni foton pėr njė pamje mė tė madhe

Emri: IMG_0302.jpg
S: 284
Madhesia: 29.9 KB   Klikoni foton pėr njė pamje mė tė madhe

Emri: IMG_0305.jpg
S: 171
Madhesia: 26.1 KB   Klikoni foton pėr njė pamje mė tė madhe

Emri: IMG_0312.jpg
S: 158
Madhesia: 26.9 KB   Klikoni foton pėr njė pamje mė tė madhe

Emri: IMG_0307.jpg
S: 158
Madhesia: 31.3 KB   Klikoni foton pėr njė pamje mė tė madhe

Emri: IMG_0315.jpg
S: 164
Madhesia: 31.0 KB