Zona/Rruga : RRUGA BERISHA, KAMĖZ.

NĖ KAMĖZ, RRUGA BERISHA, SHITET SHTĖPI PRIVATE ME SIPĖRFAQE 130m2,njė katėshe e formatit 3+1+2banjo +verandė,sė bashku me 1000m2 tokė.Shtėpia ėshtė mjaft mirė e rregulluar, e ndėrtuar nė vitin 2010 dhe e shtruar me parket dhe e termoizoluar.Hapsira ėshtė e bollshme,me pamje tė shtėpisė nga Jugu. Ka sipėrfaqe tė lirė pranė rrugės sė lagjes edhe pėr biznes. Gjithēka ėshtė ndėrtuar pėr tė jetuar aty,por jeta e solli tė marrė rrjedhė tjetėr. Ēmimi i shitjes 13500000 lekė tė reja. Shtėpia dhe toka janė tė hipotekuara.

Cel. : 00355682812116