kliko
+ publiko njoftimin/oferten!

 1. Standart Iphone 6 Gold 64GB Perfekt

  Iphone 6 Gold 64GB 4G LTE ne gjendje super perfekte. Vjen me kutine dhe karikuesin origjinal
  Cmimi: 44.000 leke
  cel: 0684236209 0684890461
  klikoni foton pėr ta zmadhuar klikoni foton pėr ta zmadhuar Klikoni foton pėr njė pamje mė tė madhe

Emri: ip6..jpg
S: 1120
Madhesia: 25.5 KB   Klikoni foton pėr njė pamje mė tė madhe

Emri: ip6...jpg
S: 647
Madhesia: 26.0 KB