kliko
+ publiko njoftimin/oferten!

 1. Standart Tirane, shes Mini Bar 180.000 Leke

  Shitet Mini Bar i perdorur ne gjendje te mire .. 2 kapaket i ka me hapje ne ansore plus te mesit dhe 2 kapaket prej xhami.. 180.000 Lek

  i diskutushem .

  Cel. : 0672770000
  klikoni foton pėr ta zmadhuar klikoni foton pėr ta zmadhuar Klikoni foton pėr njė pamje mė tė madhe

Emri: 16508670_10154975615183904_8625823866128029026_n.jpg
S: 387
Madhesia: 40.2 KB   Klikoni foton pėr njė pamje mė tė madhe

Emri: 16603010_10154975615258904_5176380141632756033_n.jpg
S: 146
Madhesia: 38.0 KB  
  Apliko Tani, Kliko Ketu