kliko
+ publiko njoftimin/oferten!

 1. Standart Tirane, shes aparat tensioni marka Master-aid_Cmimi 4000 lek

  Shes aparat tensioni marka Master-aid Perfecta

  -Vensoset ne parakrah dhe ben matje automatike
  -Mat tensionin e gjakut dhe pulsin
  -Me karikues
  -Cante personale + manual perdorimi

  Cmimi 4000 lek

  Jeni te mirepritur te kontaktoni ne numrin e telefonit 0682073731

  Faleminderit!

  Cel. : 0682073731
  klikoni foton pėr ta zmadhuar klikoni foton pėr ta zmadhuar Klikoni foton pėr njė pamje mė tė madhe

Emri: IMG_20170204_182638.jpg
S: 235
Madhesia: 27.0 KB   Klikoni foton pėr njė pamje mė tė madhe

Emri: 2.jpg
S: 224
Madhesia: 9.9 KB   Klikoni foton pėr njė pamje mė tė madhe

Emri: IMG_20170204_182817.jpg
S: 514
Madhesia: 33.1 KB   Klikoni foton pėr njė pamje mė tė madhe

Emri: IMG_20170204_182902.jpg
S: 231
Madhesia: 49.3 KB  
  Apliko Tani, Kliko Ketu