kliko
+ publiko njoftimin/oferten!

  1. Standart Tirane, shes aparat tensioni marka Omron_ 25 Euro

    Shes aparat tensioni marka Omron MX2 Basic

    -Matje e tensionit te gjakut ne pjesen e parakrahut automatike
    -Tregon njekohesisht tensionin e gjakut dhe pulsin
    -Mbyllje automatike mbas 5 min
    -Me karikues
    -Klinikisht e testuar

    Cmimi 25 euro!

    Jeni te mirepritur te kontaktoni ne numrin e telefonit 0682073731

    Faleminderit!


    Cel. : 0682073731
    klikoni foton pėr ta zmadhuar klikoni foton pėr ta zmadhuar Klikoni foton pėr njė pamje mė tė madhe

Emri:  IMG_20170204_182152.jpg
S: 275
Madhesia:  22.5 KB   Klikoni foton pėr njė pamje mė tė madhe

Emri:  IMG_20170204_182115.jpg
S: 138
Madhesia:  25.8 KB   Klikoni foton pėr njė pamje mė tė madhe

Emri:  IMG_20170204_182356.jpg
S: 144
Madhesia:  23.3 KB   Klikoni foton pėr njė pamje mė tė madhe

Emri:  1.jpg
S: 138
Madhesia:  47.5 KB