kliko
+ publiko njoftimin/oferten!

 1. Standart Tirane, shes aparat tensioni marka Omron 4000 lek

  Shes aparat tensioni marka Omron MX2 Basic

  -Matje e tensionit te gjakut ne pjesen e parakrahut automatike
  -Tregon njekohesisht tensionin e gjakut dhe pulsin
  -Mbyllje automatike mbas 5 min
  -Me karikues
  -Klinikisht e testuar

  Cmimi 30 euro.

  Jeni te mirepritur te kontaktoni ne numrin e telefonit 0682073731

  Faleminderit!

  Cel: 0682073731
  klikoni foton pėr ta zmadhuar klikoni foton pėr ta zmadhuar Klikoni foton pėr njė pamje mė tė madhe

Emri: IMG_20170204_182152.jpg
S: 1011
Madhesia: 22.5 KB   Klikoni foton pėr njė pamje mė tė madhe

Emri: IMG_20170204_182115.jpg
S: 676
Madhesia: 25.8 KB   Klikoni foton pėr njė pamje mė tė madhe

Emri: IMG_20170204_182356.jpg
S: 769
Madhesia: 23.3 KB   Klikoni foton pėr njė pamje mė tė madhe

Emri: 1.jpg
S: 701
Madhesia: 47.5 KB  
  Apliko Tani, Kliko Ketu