devinf.com
kliko
+ publiko njoftimin/oferten!

 1. Standart Tirane, shes apartament 2+1+BLK Kati 4, 80 m² 80.000 Euro (Pazari Ri)

  Zona/Rruga : Pazari Ri

  Disponojmė njė apartament nė njė zonė shumė tė mirė dhe tė sigurt tė Tiranės, pranė Sheshit `Avni Rustemi`. Apartamenti ndodhet nė katin e 2 dhe njė sipėrfaqe prej 80m2. Pėrbėhet nga korridori qė bėn shpėrndarjen e dhomave, salloni me ambjentin e gatimit, 2 dhomat e gjumit dhe tualeti.
  Pėr ta viaituar na kontaktoni.


  Cel. : 0699697567
  klikoni foton pėr ta zmadhuar klikoni foton pėr ta zmadhuar Klikoni foton pėr njė pamje mė tė madhe

Emri: 14958352_10206406547397326_1097944228_n.jpg
S: 300
Madhesia: 14.5 KB  

  Rruga e Barrikadave, prane Ish Vules se Vjeter
  Tel: +35542 222 298