Zona/Rruga : KAMĖZ

Nė Rrugėn "AZEM HAJDARI"NĖ KAMĖZ, SHITET 6000m2,TOKĖ.TOKA ĖSHTĖ ME HIPOTEKĖ. PRANĖ TOKĖS KALON RRUGA E LAGJES,PREJ 8 METRA GJERĖSI DHE ĖSHTĖ E SHTRUAR ME ASFALT.NĖ LAGJE JANĖ KRYER EDHE RRJETI I UJĖSJELLĖS KANALIZIMEVE, SI DHE RRJETI ELEKTRIKĖ 20KV I ENERGJISĖ ELEKTRIKE. SHITET NĖ PJESĖ JO MĖ PAK SE 1000 m2 ose E GJITHĖ SIPĖRFAQJA ME ĒMIM OKAZION.ĒMIMI PĖR DYLYM 5500000 LEKĖ/DYLYM.ĒMIMI NĖ VARĖSI TĖ SIPĖRFAQES SĖ BLERJES, DISKUTOHET.

Cel. : 00355682812116