devinf.com
kliko
+ publiko njoftimin/oferten!

 1. Standart Tirane, ambient biznesi 98 m² 220.000 euro (Komuna e Parisit)

  Zona/Rruga : Komuna e Parisit

  SHITET AMBIENT BIZNESI TEK "KOMUNA E PARISIT"


  Shitet ambient biznesi tek Lulishtja ne Rr. Komuna e Parisit me nje siperfaqe prej 98 m2. Ambienti ndodhet ne nje vend te ekspozuar. Eshte i mireorganizuar brenda me fasade xhami. Ne pjesen e perparme ka edhe parkim. Ky ambient te jep mundesine dhe te berit te konvertimit me vleren ekuivalente me dyqane dhe apartamente te vegjel ne zonen bllok , tirana e re dhe komuna e parisit.
  Shitet me nje cmim te leverdisshem prej 220,000 euro.

  CMIMI:220,000euro

  INFORMACIONET PERKATESE MBI PRONEN :

  • Dhoma: 1
  • Banjo: 1
  • Siperfaqja: 98 m2
  • Tipi I Prones: Ambient biznesi
  • Statusi: e re
  • Qyteti: Tirane
  • Zona: Lulishtja, Komuna e Parisit


  Per me shume informacione klikoni linkun: http://www.merlinimobiliare.com/prop...una-e-parisit/
  klikoni foton pėr ta zmadhuar klikoni foton pėr ta zmadhuar Klikoni foton pėr njė pamje mė tė madhe

Emri: komuna 98.jpg
S: 682
Madhesia: 57.8 KB  

  Agjensi Imobiliare/ Real Estate

  Adresa: Rruga "Skender Luarasi" , Tirane, Shqiperi
  Numri cel: +355695406860
  E-mail: info@merlinimobiliare.com
  Website: https://www.merlinimobiliare.com/
  Facebook: https://www.facebook.com/merlinimobiliare/