kliko
+ publiko njoftimin/oferten!

 1. Standart Tirane, shes poltron dentar i markes "Dentsan" ne gjendje shume te mire 3.490 Euro

  Shitet poltron dentar i markes " Dentsan" ne gjendje shume te mire.
  Gjithashtu perfshihen aspiratori kirurgjikal, tavolina e punes, kompresori i ajrit dhe te gjitha pajisjet e punes.

  Cmimi 3490 Euro (I diskutueshem)

  Cel. : 0692558530
  klikoni foton pėr ta zmadhuar klikoni foton pėr ta zmadhuar Klikoni foton pėr njė pamje mė tė madhe

Emri: 20161104_184823.jpg
S: 431
Madhesia: 23.9 KB   Klikoni foton pėr njė pamje mė tė madhe

Emri: 20161104_184801.jpg
S: 266
Madhesia: 23.4 KB