kliko
+ publiko njoftimin/oferten!

 1. Standart Tirane, shes KTHETRA PER BORE,ME KESTE VETEM ME KARTE ID. ( -30% ULJE )  te dhena:kthetra per akull dhe bore,te pershtatshme per cdo numer,

  Perdorim gjysme automatik

  Tek Jezerca outdoors & sports do te gjeni akseosore per bore,akull,ski.


  MUNDESIA PER TE BLERE ME KESTE TEK JEZERCA,
  ​VETEM ME KARTE IDENTITETI.
  klikoni foton pėr ta zmadhuar klikoni foton pėr ta zmadhuar Klikoni foton pėr njė pamje mė tė madhe

Emri: 20170131_153213.jpg
S: 232
Madhesia: 30.0 KB   Klikoni foton pėr njė pamje mė tė madhe

Emri: 20170131_153159.jpg
S: 110
Madhesia: 32.1 KB   Klikoni foton pėr njė pamje mė tė madhe

Emri: 20170131_153149.jpg
S: 90
Madhesia: 37.6 KB  

  Rruga:Ibrahim Rugova, perballe kompleksit Taiwan
  contact: +35545800026

  Jezerca Outdoors