kliko
+ publiko njoftimin/oferten!

 1. Standart Tirane, shes biciklete Mountainbike IDEAL BIKE PRORIDER ME KESTE MUJORE

  Ngjyra:BLU

  modeli:IDEAL BIKE,PRORIDER,biciklete e re e prodhuar ne Greqi

  permasat:40/44/48/52/56 cm

  pjeset:shimano

  gomat:
  Kenda K1027 Kadre, 54-584 (27.5x2.20 )

  te dhena te tjera:
  ZGJIDHNI BICIKLETEN OSE VESHJEN QE DESHIRONI DHE E MERNI ME KESTE,MJAFTON VETEM KARTE IDENTITETI.
  klikoni foton pėr ta zmadhuar klikoni foton pėr ta zmadhuar Klikoni foton pėr njė pamje mė tė madhe

Emri: prorider 27.5 blu me t zez.jpg
S: 1092
Madhesia: 32.5 KB  

  Rruga:Ibrahim Rugova, perballe kompleksit Taiwan
  contact: +35545800026

  Jezerca Outdoors