kliko
+ publiko njoftimin/oferten!

 1. Standart Tirane, shes patina me rrota Chicco per femije 5-7 vjec_ 1,000 leke

  Shes patina me rrota per femije mosha 5-7 vjec, vajza dhe djem, marka Chicco!

  Jane me buton pershtatje, zvogelohen ose zmadhohen sipas kembes se femijes.

  Cmimi vetem 1,000 Leke!

  Jeni te mirepritur te kontaktoni ne numrin e telefonit 0682073731


  Faleminderit!

  Tel. : 0682073731

  Cel. : 0682073731
  klikoni foton pėr ta zmadhuar klikoni foton pėr ta zmadhuar Klikoni foton pėr njė pamje mė tė madhe

Emri: IMG_20170131_113237.jpg
S: 300
Madhesia: 44.0 KB   Klikoni foton pėr njė pamje mė tė madhe

Emri: IMG_20170131_113414.jpg
S: 120
Madhesia: 27.0 KB   Klikoni foton pėr njė pamje mė tė madhe

Emri: IMG_20170131_113512.jpg
S: 118
Madhesia: 32.4 KB   Klikoni foton pėr njė pamje mė tė madhe

Emri: IMG_20170131_113221.jpg
S: 130
Madhesia: 51.4 KB