QENDRA E STUDIMIT TĖ GJUHĖVE TĖ HUAJA "SCHRITTE":OFRON KURSE TĖ GJUHĖS RUSE
*Ofrohet Pregatitje e Gjuhės Ruse pėr tė Interesuarit, qė dėshirojnė tė bėjnė Studime, Spezializime nė Rusi.

Pedagog i kualifikuar
dhe me eksperiencė nė mėsimdhėnie:

Kurs Normal:
  • Kohėzgjatja: 2 muaj e gjysėm, 3 herė nė javė
  • Metodat: DOROGA RUSSIJ
  • Seanca: 25 seanca/90 min nė Grup

Kurs Intensiv:
  • Kohėzgjatja: 1 muaj, nga e hėna nė tė premte
  • Metoda: DOROGA RUSSIJ
  • Seanca: 15 seanca/90 min

Pėrkushtimi do tė jetė nė 5 aspektet kryesore, qė nevojiten pėr tė mėsuar gjuhėn: Lexim, Shkrim, Dėgjim, Gramatikė dhe tė folur.