kliko
+ publiko njoftimin/oferten!

 1. Standart Tirane, shes Huawei MediaPad T1 7.0

  Huawei MediaPad T1 7.0
  1 muaj i perdorur dhe eshte ne gjendje perfekte.


  Sim Card 3G

  Gjendja: 10/10

  Cmimi- 100 Euro  Cel. : 0672825895
  Per me shume info:

  http://www.gsmarena.com/huawei_mediapad_t1_7_0-7307.php
  klikoni foton pėr ta zmadhuar klikoni foton pėr ta zmadhuar Klikoni foton pėr njė pamje mė tė madhe

Emri: item_XL_8504835_8326596.jpg
S: 142
Madhesia: 20.5 KB