kliko
+ publiko njoftimin/oferten!

 1. Standart Tirane, shes Huawei MediaPad -3G sim

  Huawei MediaPad T1 7.0
  1 javė i pėrdorur dhe ėshtė nė gjendje perfekte.


  Sim Card 3G

  Gjendja: 10/10  Cel. : 0672825895

  Pėr mė shumė info:

  http://www.gsmarena.com/huawei_mediapad_t1_7_0-7307.php

  klikoni foton pėr ta zmadhuar klikoni foton pėr ta zmadhuar Klikoni foton pėr njė pamje mė tė madhe

Emri: item_XL_8504835_8326596.jpg
S: 782
Madhesia: 20.5 KB