kliko
+ publiko njoftimin/oferten!

 1. Standart Tirane, shes Esenca & Aroma Natyrale Per Pije Jo Alkoolike Etj

  Ju ofrojme te gjithe gamen e esencave dhe aromave per prodhim industrial te pijeve energjike te njejta me red bull, cola, fanta, sprite, Schweppes etc ne forme emulsioni ose jo.
  Ju ofrojme konsulence ne zgjedhjen e makinerive te prodhimit, assistence ne zgjidhjet:e problemeve ne prodhim, Implementim te Sistemeve te kontrollit (ISO, HACCP etc) Gjithashtu ju ndihmojme ne konceptimin e producteve te reja duke filluar nga 0 deri ne produktin perfundimtar.


  Per me teper me:
  Cmime shume konkuruese,
  Cilesi e larte,
  Porosi ne sasi minimale


  Per me teper contact: 0692099112
  klikoni foton pėr ta zmadhuar klikoni foton pėr ta zmadhuar Klikoni foton pėr njė pamje mė tė madhe

Emri: images.jpg
S: 227
Madhesia: 10.3 KB  
  Apliko Tani, Kliko Ketu