+ publiko njoftimin/oferten!

 1. Standart Tirane, shes Smartphone Samsung S5 Mini origjinal- Okazion !!!

  Shes Samsung Galaxy S5 Mini (SM-G800F) 4G- prodhim origjinal-Gjermani.
  Telefoni ėshtė shume pak i pėrdorur dhe ėshtė nė gjendje perfekte pa asnjė shenjė pėrdorimi.
  Versioni 6.0 marshmallow (origjinal)
  Gjendja e telefonit: 10/10
  Shoqėrohet me kutinė dhe aksesoret pėrkatės.
  Jepet sė bashku me xhamin mbrojtės dhe Koverin (mbrojtėsen plastike)

  Pėr mė shumė info:

  http://www.gsmarena.com/samsung_galaxy_s5_mini-6252.php  Cel. : 0672825895
  klikoni foton pėr ta zmadhuar klikoni foton pėr ta zmadhuar Klikoni foton pėr njė pamje mė tė madhe

Emri: samsung-galaxy-s5-mini.jpg
S: 734
Madhesia: 100.6 KB