kliko
+ publiko njoftimin/oferten!

 1. Standart Tirane, shes Smartphone Samsung S5 Mini

  Shes Samsung Galaxy S5 Mini (SM-G800F) 4G- prodhim europian.
  Telefoni eshte pak i perdorur dhe eshte ne gjendje perfekte pa asnje shenje perdorimi.
  Gjendja e telefonit: 10/10
  Shoqerohet me kutine dhe aksesoret qe e shoqerojne.
  Jepet se bashku me ekranin mbrojtes dhe Koverin (mbrojtesen plastike)

  Parametrat teknike mund ti shikoni tek kjo faqe:

  http://www.gsmarena.com/samsung_galaxy_s5_mini-6252.php  Cel. : 0672825895
  klikoni foton pėr ta zmadhuar klikoni foton pėr ta zmadhuar Klikoni foton pėr njė pamje mė tė madhe

Emri: samsung-galaxy-s5-mini.jpg
S: 149
Madhesia: 100.6 KB