devinf.com
kliko

 1. Standart Tirane, Japim me Qera Magazine 200 m² 500 Euro (Rr. Dalip Topi)

  Zona/Rruga : Rr. Dalip Topi

  Tirane, Japim me Qera Magazine ne Rr. Dalip Topi, prane Restorant Freskut. Ambient me siperfaqe 200m2, I shtruar ne pllake, ndodhet ne katin perdhe te nje pallati te ri. Ambienti organizohet ne 1 hapesire dhe 1WC, ndodhet prane rruges kryesore.
  Cmimi 500 Euro/muaj.
  --------------------------------------------------------------
  Tirana, for Rent Business Space at Dalip Topi Street. Space with surface 200sqm is paved in tiles, located on the ground floor of a new building. The Space is organized in 1 open space and 1 bathroom.
  Price 500 Euro/month.

  Per me shume informacion… http://www.tiranarealestate-al.com/p...t.html?lang=sq
  klikoni foton pėr ta zmadhuar klikoni foton pėr ta zmadhuar Klikoni foton pėr njė pamje mė tė madhe

Emri: DSC02797_Copy1.jpg
S: 505
Madhesia: 27.3 KB  

  TIRANA REAL ESTATE
  Rr. "Sami Frasheri"
  ngjitur me Seline e LSI,Pallati 20/10
  kontakt: 06720 53361 / 06720 53360
  email: tiranarealestate@gmail.com
  Web:
  www.tiranarealestate-al.com
  Skype: tirana.real.estate
  Tirana-Real-Estate

  per kerkesa, plotesoni 2 minuta formularin, duke klikuar