kliko
+ publiko njoftimin/oferten!

 1. Standart Tirane, shes biciklete FREEDER UNI 26,IDEAL BIKE GREECE ME KESTE MUJORE

  Ngjyra.....: e kuqe

  modeli
  :freeder uni,ideal bike greece

  permasat
  :36/41/46 cm

  gomat
  :
  Kenda K1134, 46-559 (26x1.95)

  pjeset
  :shimano

  te dhena te tjera
  :
  IDEAL COMPANY,biciklete e re e prodhuar ne greqi,
  cmimi: NESE DONI BICIKLETE PER PRANVERE MUND TE GJENI VETEM TEK JEZERCA,ME KESTE MUJORE DHE VETEM ME KARTE IDENTITETI.JU MIREPRESIM
  klikoni foton pėr ta zmadhuar klikoni foton pėr ta zmadhuar Klikoni foton pėr njė pamje mė tė madhe

Emri: freeder uni.jpg
S: 1125
Madhesia: 27.9 KB  

  Rruga:Ibrahim Rugova, perballe kompleksit Taiwan
  contact: +35545800026

  Jezerca Outdoors