kliko
+ publiko njoftimin/oferten!

  1. Standart Tirane, shes Ngrohese elektrike. 5500 Leke

    Ngrohese me nje shufer, per ambjente te jashtme dhe te brendeshme per lokale. Cmimi 5500 Lek e perdorur vetem 1 muaj. Fuqia 2500 W.

    Cel. : +355 69 25 76 095
    klikoni foton pėr ta zmadhuar klikoni foton pėr ta zmadhuar Klikoni foton pėr njė pamje mė tė madhe

Emri:  image-0-02-05-019d7b74f97584b714ca0253fff05b31aa116f323315aa8b876f8faf272fcfda-V.jpg
S: 271
Madhesia:  23.7 KB