kliko
+ publiko njoftimin/oferten!

 1. Standart Tirane, shes biciklete Mountainbike STROBE,IDEAL BIKE GREECE

  Ngjyra.....: e bardhe

  modeli:IDEAL BIKE,STROBE GREECE,MOUNTAIN

  permasat:40/44/48/52/56 cm

  gomat:
  Kenda K1027 Kadre, 54-584 (27.5x2.20 )

  pjeset:shimano

  te dhena te tjera:ideal greece,biciklete e re e prodhuar ne Greqi,me pjese origjinale

  MUND TE BLINI CDO PRODUKT ME KESTE TEK JEZERCA,MJAFTON NJE KARTE IDENTITETI.NESE DONI NJE BIKE DHE TE JENI TE VETMIT QE E KENI,JENI VETEM JU.NXITONI TE BLINI TEK DHE DO TE NGELENI TE KENAQUR.JU MIREPRESIM
  klikoni foton pėr ta zmadhuar klikoni foton pėr ta zmadhuar Klikoni foton pėr njė pamje mė tė madhe

Emri: strobe.jpg
S: 1133
Madhesia: 30.5 KB   Klikoni foton pėr njė pamje mė tė madhe

Emri: strobe 27.5 e zee.jpg
S: 420
Madhesia: 31.4 KB  

  Rruga:Ibrahim Rugova, perballe kompleksit Taiwan
  contact: +35545800026

  Jezerca Outdoors