Qendra e Studimit "Schritte" njofton se do tė nisi niveli A2/2

Frekuenca: 3 Herė nė javė (e Hėnė- e Mėrkurė - e Premte)

Orari: 18:00 - 19:30
Pjesėmarrja: deri nė 5 Persona
Kohėzgjatja: rreth 8 javė

Pėrkushtimi do tė jetė nė pesė aspektet kryesore qė nevojiten pėr tė pėrvetėsuar gjuhėn:
lexim, shkrim, gramatik, dėgjim dhe e folur. NXITONI!!!!!