Qendra e Studimit "Schritte" njofton se do tė nisi niveli A2/2

Frekuenca: 2 Herė nė javė (E marte- E enjte)

Orari: 19:30 - 21:00
Pjesėmarrja: deri nė 5 Persona
Kohėzgjatja: rreth 7 javė

Pėrkushtimi do tė jetė nė pesė aspektet kryesore qė nevojiten pėr tė pėrvetėsuar gjuhėn:
lexim, shkrim, gramatik, dėgjim dhe e folur. NXITONI!!!!!