kliko
+ publiko njoftimin/oferten!

  1. Standart Tirane, shes Pikture e Piktorit Shkelqim Kokonozi 350 Euro

    Shes nje pikture te bere nga mjeshtri i madh Shkelqim Kokonozi. Dimensionet 88 x 68 cm. Piktura eshte e kornizuar, per me teper shikoni dhe foton. Cmimi eshte i pak i diskutueshem.

    Cel. : 0692528268
    klikoni foton pėr ta zmadhuar klikoni foton pėr ta zmadhuar Klikoni foton pėr njė pamje mė tė madhe

Emri:  13603812_10153586547861286_690545778534499193_o.jpg
S: 326
Madhesia:  49.0 KB