kliko
+ publiko njoftimin/oferten!

 1. Standart Berat, shes pajisje mjekesore dyshek antidekubitues 60 Euro

  Shitet dyshek antidekubitues Levitas ,prodhim Italian i cili nepermjet qarkullimit te ajrit nuk lejon hapjen e plageve ne trup dhe ndihmon ne qarkullimin e gjakut per personat qe e kane te pamundur te levizin. Dysheku eshte ne gjendje perfekte dhe shoqerohet me kompresorin i cili kryen qarkullimin e ajrit . Kompresori eshte i teknologjise se fundit dhe ben te mundur qarkullimin e ajrit ne dhomezat e ndryshme te ajrit duke e pershtatur ate me trupin tuaj dhe nuk shkakton zhurme te bezdisshme gjate punes

  Tel. : 0675343543

  Cel. : 0675343543
  klikoni foton pėr ta zmadhuar klikoni foton pėr ta zmadhuar Klikoni foton pėr njė pamje mė tė madhe

Emri: dyshek antidekubitues.jpg
S: 209
Madhesia: 21.5 KB