kliko
+ publiko njoftimin/oferten!

 1. Standart Berat, shes karroce invalidi Karroce per persona me aftesi te kufizuar

  Shitet karroce per persona me aftesi te kufizuar ne gjendje mjaft te mire. Karroca eshte mjaft praktike dhe mund te transportohet edhe me automjetin tuaj.

  Cel. : 0675343543
  klikoni foton pėr ta zmadhuar klikoni foton pėr ta zmadhuar Klikoni foton pėr njė pamje mė tė madhe

Emri: IMG_20170301_173549[1].jpg
S: 218
Madhesia: 39.7 KB   Klikoni foton pėr njė pamje mė tė madhe

Emri: IMG_20170301_173554[1].jpg
S: 134
Madhesia: 25.6 KB   Klikoni foton pėr njė pamje mė tė madhe

Emri: IMG_20170301_173607[1].jpg
S: 136
Madhesia: 34.1 KB