kliko
+ publiko njoftimin/oferten!

 1. Standart Tirane, shes biciklete Mountainbike TRIAL BIKE GREECE ME KESTE

  Ngjyra.....: e kuqe

  modeli:TRIAL BIKE MOUNTAIN GREECE

  permasat:40/44/48/52/56cm

  gomat:Kenda K1104A 50/FIFTY, 51-584 (27.5x2.10 )

  pjeset:shimano

  te dhena te tjera;trial bike,mountain,prodhuar ne Greqi,biciklete e re
  ====MUND TE BLINI ME KESTE MUJORE VETEM ME KARTE IDENTITETI TEK JEZERCA,ZGJIDH PRODUKTIN QE DESHIRON DHE BEJI TENDIN.WELCOME
  klikoni foton pėr ta zmadhuar klikoni foton pėr ta zmadhuar Klikoni foton pėr njė pamje mė tė madhe

Emri: trial e kuqe 27.5.jpg
S: 1093
Madhesia: 30.0 KB   Klikoni foton pėr njė pamje mė tė madhe

Emri: trial 27.5.jpg
S: 451
Madhesia: 27.3 KB  

  Rruga:Ibrahim Rugova, perballe kompleksit Taiwan
  contact: +35545800026

  Jezerca Outdoors