devinf.com
kliko
kliko
+ publiko njoftimin/oferten!

 1. Standart Tirane, Japim me Qera Dyqan 98 m² 750 Euro (Rr. Medar Shtylla)

  Zona/Rruga : Rr. Medar Shtylla

  Tirane, Japim me Qera Ambient Biznesi ne Rr. Medar Shtylla. Ambient me siperfaqe 98m2, I shtruar ne pllake, ndodhet ne katin perdhe te nje pallati te ri. Ambienti organizohet ne 1 hapesire dhe 1WC, ndodhet buze rruges kryesore, me mundesi reklamimi.
  Cmimi 750 Euro/muaj.
  --------------------------------------------------------
  Tirana, for Rent Business Space at Medar Shtylla Street. Space with surface 98sqm is paved in tiles, located on the ground floor of a building. The Space is organized in 1 open space and 1 bathroom, it has view from the main road and advertising opportunities.
  Price 750 Euro/month.

  Per me shume informacion... http://www.tiranarealestate-al.com/p...a.html?lang=sq
  klikoni foton pėr ta zmadhuar klikoni foton pėr ta zmadhuar Klikoni foton pėr njė pamje mė tė madhe

Emri: d (2).jpg
S: 367
Madhesia: 11.9 KB   Klikoni foton pėr njė pamje mė tė madhe

Emri: d (13).jpg
S: 347
Madhesia: 13.6 KB   Klikoni foton pėr njė pamje mė tė madhe

Emri: d (4).jpg
S: 477
Madhesia: 18.0 KB   Klikoni foton pėr njė pamje mė tė madhe

Emri: d (6).jpg
S: 334
Madhesia: 11.1 KB  

  TIRANA REAL ESTATE
  Rr. "Sami Frasheri"
  ngjitur me Seline e LSI,Pallati 20/10
  kontakt: 04 4809606 / 06720 53361 / 0682053362 / 0672053360
  email: tiranarealestate@gmail.com
  Web:
  www.tiranarealestate-al.com
  Skype: tirana.real.estate
  Tirana-Real-Estate

  per kerkesa, plotesoni 2 minuta formularin, duke klikuar