kliko
+ publiko njoftimin/oferten!

 1. Standart Tirane, shes biciklete Mountainbike ZIG ZAG ,ME KESTE MUJORE

  Ngjyra: blu me te bardhe,
  modeli: zig zag,biciklete e re,e prodhuar ne Greqi
  gomat:Kenda K1027 Kadre, 54-584 (27.5x2.20 )
  pjeset:
  shimanofrenat:frenat me alkool,madhesia e diskut=180/160mm
  permasat:40/44/48/52/56 cm
  te dhena te tjera:biciklete e re/prodhim i vitit 2016/mountain bike/frena me alkool,hidraulike/cilesi e garantuar/eksluzivitet per JEZERCA/zgjidhni bicikleten qe deshironi tek ne dhe do te mbeteni te kenaqur/bicikleta qe mund ta kesh vetem ti ne Shqiperi/WELCOME
  -----------
  MUND TE BLINI ME KESTE TEK JEZERCA,MJFATON NJE KARTE ID. DHE BICIKLETA MUND TE BEHET JUAJA
  klikoni foton pėr ta zmadhuar klikoni foton pėr ta zmadhuar Klikoni foton pėr njė pamje mė tė madhe

Emri: zigzag e bardh.jpg
S: 1473
Madhesia: 29.3 KB   Klikoni foton pėr njė pamje mė tė madhe

Emri: zigzag blu.jpg
S: 614
Madhesia: 30.3 KB  

  Rruga:Ibrahim Rugova, perballe kompleksit Taiwan
  contact: +35545800026

  Jezerca Outdoors