1. Standart Okazioooon Shitet ose nderrohet skaf Molinari me dhome.  Shitet ose nderrohet skaf Molinari semicabinato. 5.70 m i gjate me dhome.
  Skafi eshte me dhome tavoline ngrenie, dysheke per banjo dielli, dush i jashtem.
  Me dogane te paguar i regjistruar me flamur Shqiptar.
  Skafi eshte ne gjendje shume te mire, ideal per familje qe duan te shijojne bukurite e bregdetit Shqiptar.
  I kompletuar me paisjet e shpetimit per 8 persona.
  Aresyeja e shitjes kalim ne kategori me te madhe. Shitet edhe pa motorre cmimi i diskutueshem. Me motorr Suzuki 100 kuaj 2 kohesh + motorr ndihmes cmimi i diskutueshem. Me motorr Honda 130 kuaj 4 kohesh pothuajse i ri shume pak i perdorur dhe super ekonomik + motor ndihmes cmimi okazion. Mundesi blerje edhe per karrel tek aks me dogane te paguar 1000€ plus cmimit te skafit (nuk shitet vetem karreli).
  Mund te nderrohet edhe me makine + diferencen

  Cel. : 0676676666
  klikoni foton pėr ta zmadhuar klikoni foton pėr ta zmadhuar Klikoni foton pėr njė pamje mė tė madhe

Emri: 2015-09-19 16.35.26_1485110449083.jpg
S: 2172
Madhesia: 37.2 KB   Klikoni foton pėr njė pamje mė tė madhe

Emri: 2015-09-19 17.23.49_1485110449160.jpg
S: 1489
Madhesia: 42.3 KB   Klikoni foton pėr njė pamje mė tė madhe

Emri: 2015-09-16 10.00.26_1485110449208.jpg
S: 1598
Madhesia: 47.3 KB   Klikoni foton pėr njė pamje mė tė madhe

Emri: image-e0959f7a8ceaec969672f31e3fd88e9828dacef0558193fc10c2dd70833b4538-V_1485110382479.jpg
S: 1489
Madhesia: 34.7 KB   Klikoni foton pėr njė pamje mė tė madhe

Emri: 2015-08-07 12.17.50_1485110477999.jpg
S: 1648
Madhesia: 51.1 KB