kliko
+ publiko njoftimin/oferten!

 1. Standart Tirane, shes biciklete Citybike IDEAL BIKE MOOVIC ME KESTE MUJORE


  Ngjyra: gri metalizato
  modeli: Ideal Bike Greece,city bike,Moovic,NEW BIKE,
  gomat:28"
  permasat:42/47/53/58 cm
  pjeset:Shimano
  Cmimi:54.999 leke.MUND TA PERFITONI BICIKLETEN ME KESTE VETEM ME KARTE IDENTITETI.
  te dhena te tjera: biciklete e re e prodhuar ne Greqi,me ekskluzivitet per dyqanin tone JEZERCA qe ndodhet ne Tirane.Nese do te kursesh zgjidh bicikleten qe do dhe do jesh i lumtur,TIRANA ME BICIKLETA.
  klikoni foton pėr ta zmadhuar klikoni foton pėr ta zmadhuar Klikoni foton pėr njė pamje mė tė madhe

Emri: 16196504_1404367222906903_2955681_o.jpg
S: 1151
Madhesia: 31.3 KB   Klikoni foton pėr njė pamje mė tė madhe

Emri: moovic 28 (2).jpg
S: 386
Madhesia: 31.5 KB  

  Rruga:Ibrahim Rugova, perballe kompleksit Taiwan
  contact: +35545800026

  Jezerca Outdoors