kliko
+ publiko njoftimin/oferten!

 1. Standart Tirane, shes cante sportive me rrota 990 Leke

  Shes cante me rrota ne gjendje perfekte.

  E lehte per tu mbajtur ne dore si edhe per tu terhequr si valixhe me rrota.

  Doreza futet brenda cantes dhe behet e padukshme.

  E pershtatshme per udhetime.

  Mund te vendosen rroba si edhe objekte te ndryshme, ka xhepa te jashtem edhe te brendshem.

  Cmimi 990 Leke!

  Jeni te mirepritur te kontaktoni ne numrin e telefonit: 0682073731

  Faleminderit!

  Cel. : 0682073731

  klikoni foton pėr ta zmadhuar klikoni foton pėr ta zmadhuar Klikoni foton pėr njė pamje mė tė madhe

Emri: photo 5.JPG
S: 260
Madhesia: 86.7 KB   Klikoni foton pėr njė pamje mė tė madhe

Emri: photo 7.JPG
S: 163
Madhesia: 70.0 KB   Klikoni foton pėr njė pamje mė tė madhe

Emri: photo 2.JPG
S: 164
Madhesia: 122.5 KB   Klikoni foton pėr njė pamje mė tė madhe

Emri: photo 1.JPG
S: 168
Madhesia: 72.9 KB   Klikoni foton pėr njė pamje mė tė madhe

Emri: photo 2.JPG
S: 155
Madhesia: 92.7 KB  

  Apliko Tani, Kliko Ketu