Kliko

 1. Standart Tirane, shes cante me rrota & doreze 990 Leke

  Shes cante me rrota ne gjendje perfekte.

  E lehte per tu mbajtur ne dore si edhe per tu terhequr si valixhe me rrota.

  Doreza futet brenda cantes dhe behet e padukshme.

  E pershtatshme per udhetime.

  Mund te vendosen rroba si edhe objekte te ndryshme, ka xhepa te jashtem edhe te brendshem.

  Cmimi 990 Leke!

  Jeni te mirepritur te kontaktoni ne numrin e telefonit: 0682073731

  Faleminderit!

  Cel. : 0682073731
  klikoni foton pėr ta zmadhuar klikoni foton pėr ta zmadhuar Klikoni foton pėr njė pamje mė tė madhe

Emri: photo 1.JPG
S: 233
Madhesia: 69.0 KB   Klikoni foton pėr njė pamje mė tė madhe

Emri: photo 2.JPG
S: 141
Madhesia: 60.0 KB   Klikoni foton pėr njė pamje mė tė madhe

Emri: photo 5.JPG
S: 132
Madhesia: 66.6 KB   Klikoni foton pėr njė pamje mė tė madhe

Emri: photo 7.JPG
S: 149
Madhesia: 92.9 KB