devinf.com
kliko
kliko
+ publiko njoftimin/oferten!

 1. Standart Tirane, Japim me Qera Apartament 3+1 200 m² 1.500 Euro (Rr. Ibrahim Shalqizi)

  Zona/Rruga : Rr. Ibrahim Shaqizi

  Tirane, Japim me Qera Apartament 3+1 ne Rr. Elbasanit prane Kompleksit Touch of Sun. Apartament 3+1+1dhome gatimi+3wc+verande, me siperfaqe 200 m2, eshte i shtruar ne pllake dhe parket, ndodhet ne katin e 1-re te nje pallati te ri. Apartamenti eshte totalisht i mobiluar, 4 AC , sistem ngrohje-ftohje qendrore, mundesi parkimi.
  Cmimi 1500 Euro/muaj.
  ---------------------------------------------------------------------------
  Tirana, for Rent 3 Bedroom Apartment at Elbasanit Street, near Touch of Sun Complex. Apartment with surface 200 sqm, is paved in parquet and tiles, located on 1-st floor of a new building. The apartment has 3 bedrooms, 1 kitchen, 1 living room, 3 bathrooms and a veranda. It is furnished, 4 AC, chiller system, parking space available.
  Price 1500 Euro/month.

  Per me shume informacion... http://www.tiranarealestate-al.com/p...i.html?lang=sq
  klikoni foton pėr ta zmadhuar klikoni foton pėr ta zmadhuar Klikoni foton pėr njė pamje mė tė madhe

Emri: VW.jpg
S: 275
Madhesia: 47.1 KB  

  TIRANA REAL ESTATE
  Rr. "Sami Frasheri"
  ngjitur me Seline e LSI,Pallati 20/10
  kontakt: 06720 53361 / 06720 53360
  email: tiranarealestate@gmail.com
  Web:
  www.tiranarealestate-al.com
  Skype: tirana.real.estate
  Tirana-Real-Estate

  per kerkesa, plotesoni 2 minuta formularin, duke klikuar