Zona/Rruga : kudo

Kerkoj te blej apartamente 1+1 dhe 2+1 ne Tirane cmime okazion .Nese dispononi te tille apartamente dergoni sms: 0695662209.Nese do interesohemi do tju kontaktojme ne telefon.FaleminderitTel. : 0695662209

Cel. : 0695662209