ACS (Accounting & Consulting Studio) ėshtė njė studio kontabiliteti,
e cila pėrveē angazhimeve me biznese qė operojnė nė tregun vendas, organizon edhe trajnime tė formimit profesional nė:


  • Financa 5, 20 seanca me nga 90 minuta................................ ...12.000 Lekė

(Kontabilitet Financiar + Pakete Fiskale 2017)  • Alpha Business, 20 seanca me nga 90 minuta............................12.000 Lekė

(Kontabilitet Financiar + Pakete Fiskale 2017)  • Kontabilitetit Praktik, 30 seanca me nga 90 minuta...................30.000 Lekė

(Kontabilitet Financiar i Avancuar + Pakete Fiskale 2017 + Interpretim i Legjislacionit Tatimor)


SEANCA E PARĖ PĖR ĒDO TRAJNIM ĖSHTĖ FALAS!!!

Qėllimi jonė ėshtė qė ēdo kursant tė arrijė tė kuptojė nėse ėshtė rregjistruar nė vendin e duhur pėr trajnimin qė dėshiron tė ndjekė.

Trajnimet zhvillohen me profesionistė tė fushės sė Financės dhe Kontabilitetit,
tė cilėt ju sjellin shembuj konkretė nga eksperienca e tyre nė ēdo modul qė do tė trajtohet.
Paketa e secilit prej trajnimeve realizohet e bazuar nė dokumentacione reale tė bizneseve, sipas legjislacionit nė fuqi.

Gjatė trajnimit ēdo kursant pajiset me dosjen e tij personale,
ku pėrfshihen modele tė dokumentacioneve reale me tė cilat do tė punohet gjatė trajnimit.
Ky model mėsimdhėnie do t’ju lehtėsojė pėrsėritjen e ēdo seance edhe jashtė ambienteve tė studios.

TRAJNIMET MUND TĖ NDIQEN INTENSIVISHT ĒDO DITĖ, 2-3 HERĖ NĖ JAVĖ OSE GJATĖ FUNDJAVAVE.

Grupet formohet me 4-6 kursantė me qėllim pėr tė ofruar njė shpjegim sa mė cilėsor.
Tarifat e trajnimeve mund tė paguhen edhe me kėste.

Nė pėrfundim tė trajnimit Studio ACS ju pajis me ēertifikatė tė njohur nga Ministria e Mirėqenies Sociale dhe e Rinisė.
Gjithashtu, ju ofrohet asistencė pėr aplikime tė vlefshme nė tregun e punės.

NA JEPNI BESIMIN TUAJ DHE NE JU OFROJME SUKSESIN!

Pėr regjistrime dhe informacione kontaktoni nė:
Cel.: +355 69 73 35 435
E-mail: zyre@kontabel.al
Adresa: Rruga e Elbasanit, mbrapa gjimnazit tė gjuhėve tė huaja “Asim Vokshi”, Tiranė.
https://www.facebook.com/ACSbusiness