devinf.com
kliko
+ publiko njoftimin/oferten!

 1. Standart Tirane, shes apartament 2+1+BLK Kati 9, 127 m² 130.000 Euro (ne Qender)

  Zona/Rruga : ne Qender

  Apartamenti ndodhet te Rruga Bardhok Biba, mbrapa 15 Katėshit, nė qėndėr tė qytetit, njė zonė e preferuar dhe e sigurtė. Ndodhet nė katin e 9 tė njė pallati me punime shumė cilėsore. Dhomat kanė njė organizim harmonik dhe shpėrndahen me njėra-tjetrėn nėpėrmjet korridorit. Apartamenti disponon sallonin e bollshėm tė mobiluar me shumė shije dhe me dalje nė ballkon, kuzhina plotėsisht e kompletuar, 2 dhoma gjumi, tualeti me dritare. Apartamenti disponon dokumentacion te rregullt hipotekor.
  Pėr mė shumė informacion na kontaktoni.


  Cel. : 0693951509
  klikoni foton pėr ta zmadhuar klikoni foton pėr ta zmadhuar Klikoni foton pėr njė pamje mė tė madhe

Emri: 14550492_704334946380345_1829898279_o.jpg
S: 179
Madhesia: 23.4 KB   Klikoni foton pėr njė pamje mė tė madhe

Emri: 14550883_704334953047011_586449204_o.jpg
S: 111
Madhesia: 23.2 KB   Klikoni foton pėr njė pamje mė tė madhe

Emri: 14585260_704335019713671_1603463970_n.jpg
S: 106
Madhesia: 59.9 KB   Klikoni foton pėr njė pamje mė tė madhe

Emri: 14572588_704335059713667_1704645178_o.jpg
S: 109
Madhesia: 19.6 KB   Klikoni foton pėr njė pamje mė tė madhe

Emri: 14555801_704335083046998_1633738787_n.jpg
S: 105
Madhesia: 73.5 KB  


  Rruga e Barrikadave, prane Ish Vules se Vjeter
  Tel: +35542 222 298