kliko
+ publiko njoftimin/oferten!

 1. Standart Tirane, shes Vile 3 Katshe 551 m² (Liqeni Farkes)

  Zona/Rruga : Liqeni Farkes

  Vila jane te konceptuara ne fillim te pjeses se pare te Liqenit te Farkes , te pajisura dhe te organizuara me veranda dhe ballkone me pamje nga liqeni duke u rrethuar nga kopshte te gjelberuara qe ofrojne privatesine ne menyren me te mire. Jane te konceptuara ne 3 kate mbi toke dhe nje kat nen toke me hapesira te bollshme dhe fasada te larta duke bere te mundur ndricimin natyral ne te gjithe ambientet e viles. Keto vila ofrojne dhe poste parkimi te hapura. Vilat offrojne siperfaqe te ndryshme ne varsi te pozicionit dhe terrenit qe te ofron duke filluar nga 320-550 m². Ēdo hapėsirė e brendeshme e vilave eshte menduar te jete e bollshme dhe e vecuar nga njera tjetra duke krijuar brenda cdo hapsire te nderteses, privatesine e duhur. Nga momenti qė ju do tė hyni nė hapsirat e cdo vile ju do tė pėrjetoni ambientin e rafinuar me elegancen, bashke me pamjen do te ngjalle nje ndjese per te qene shtepia juaj e perhershme, dhe e pazevendesushme. Falė njė studimi tė planvendosjes sė vilave si edhe tė karakteristikave topografike tė terrenit, tė gjitha ato kanė pamje tė mrekullueshme tė liqenit dhe malit. Ēdo vilė disponon njė kopėsht tė bollshėm nė mėnyrė qė secila familje ta shijojė atė qetėsisht, si edhe tarraca tė gjera tė orientuara nga peisazhi i mrekullueshėm. Drita, pamjet, privacia dhe hapėsirat e brendėshme kanė qenė kushtet kryesore mbi tė cilat ėshtė mbėshtetur projektimi i tyre. Tė gjitha shtėpitė kanė dy kate, papafingo me solarium dhe kopshte, si edhe njė kat e gjysėm tė nėndheshėm pėr pėrdorime tė shumėfishta. Siguria dhe privacia garantohen nga paisjet e sigurisė tė mbikqyrjes dhe hyrjes, (siguria 24/7, mbikqyrje me videokamera shėrbim portieri dhe kontroll i hyrjes).
  Cel. : 0694017175
  klikoni foton pėr ta zmadhuar klikoni foton pėr ta zmadhuar Klikoni foton pėr njė pamje mė tė madhe

Emri: quiet lake - Copy.jpg
S: 87
Madhesia: 22.7 KB   Klikoni foton pėr njė pamje mė tė madhe

Emri: Vila_G-A01-001.jpg
S: 32
Madhesia: 44.2 KB  


  web: www.edilal.com

  Cel: 069 40 17 175

  Tel.: +355 042 271886
  Fax: +355 042 234941
  e-mail: marketing@edilal.com
  Rr. Perlat Rexhepi, Tirana, Albania