Kerkoj te punesohem si
babysitter ose sanitare

Si me poshte kriteret qe ofroj:

· Mosha -> 52 vjec

· Arsimi -> i mesem

· Eksperienca si babysiter -> 2 vjet ne institucione private si edhe ne familje

· Eksperienca si sanitare ->1 vit ne nje familje ( kam referenca nga familja)

· Disponibiliteti -> Paradite ( nga e hena ne te premte ose nga e hena ne te shtune)

· Zona ku ofroj sherbimin -> Tirane ( Liqeni i thate, Qender, Komuna e Parisit, Vasil Shanto, Bllok)

Info te tjera :Mosha per te cilen jam perkujdesur ka qene kryesisht nga 0 deri ne 3 vjec, por gjithashtu kam ofruar perkujdesje edhe per femijet e parashkollorit.

Kam punuar edhe si kuzhiniere ne nje kopesht privat ndaj kam shume informacion dhe prakticitet ne pergatitjen e ushqimit per grupmoshat 0-3 vjec

.Arsyet e largimit nga punet e meparshme nuk kane te bejne me mungese profesionalizmi nga ana ime por per arsye personale te familjeve.

Kam referenca nga familjet qe kam ofruar sherbimit si sanitare.

Te interesuarat te kontaktojne agjensine ne nr 0672009060