devinf.com
kliko
+ publiko njoftimin/oferten!

 1. Standart Rezidenca Quite Lake shes apartament 2+1+A+BLK, Kati 2, 91 m², (Liqeni Farkes)

  Zona/Rruga : Liqeni Farkes

  Starton Edil al, me tjeter projekt te ri, kompleksi "Queit lake", buze Liqenit te Farkes, apartament me 2dhoma gjumi, tualet, dhome ndenje dhe ngrenie, ballkon , siperfaqe 90.9m2,ne katin e dyte banim.
  Apartamentet jane ndertuar nė brezin e tretė te projektit ne nje godine 3-katėshe,me funksione te ndryshme 1+1, 2+1 dhe mundesi 3+1, me siperfaqe te ndryshme duke varijuar nga 85-120m² .
  Projekti ofron dhe parkime ne 2 kate nentoke te kesaj Godine .Ju mund te shijoni natyren nga te gjitha anet, shijoni gjelberimin, privatesine, sigurine, Eco-sistemin, dhe mbi te gjitha Relaksin e vertete, Vetem 8minuta larg Tiranes, trafikut, zhurmes e ndotjes se ambientit, ju tani keni mundesine te zgjidhni cfare te deshironi, 16apartamente dhe 16 vila, Zgjidhni qe te jetoni ne Elite bashke me natyren.
  Cmimi 100.000 Euro.
  CEL.0694017175
  klikoni foton pėr ta zmadhuar klikoni foton pėr ta zmadhuar Klikoni foton pėr njė pamje mė tė madhe

Emri: ap 8 ( 90.9 )-001.jpg
S: 283
Madhesia: 39.4 KB   Klikoni foton pėr njė pamje mė tė madhe

Emri: quiet lake - Copy.jpg
S: 79
Madhesia: 22.7 KB  


  web: www.edilal.com

  Cel: 069 40 17 175
  Cel : 069 40 40 923
  e-mail: marketing@edilal.com
  Rr. Perlat Rexhepi, Tirana, Albania